Večer plný bubáků a strašidel zažijete jen na Slezskoostravském hradě!

Strašidelná noc Ve dnech 28. – 29. srpna se uskuteční dvoudenní akce pro rodiny s dětmi – Strašidelná noc na hradě. Návštěvníci Slezskoostravského hradu tak mohou na konci prázdnin opět prokázat svou odvahu a statečnost.

V tyto strašidelné dny bude hrad celý večer plný strašidelných a různých tajemných bytostí, které se návštěvníky budou pokoušet vystrašit a alespoň trošku nahnat strach. Celý hrad bude strašidelně nasvícen a nazdoben. Na základě velkého zájmu o akci ani letos nebudou organizované prohlídky. Na akci se tak dostane každý, kdo na Slezskoostravský hrad přijde. Program jsme upravili tak, aby návštěvníci procházeli plynule a nevznikaly fronty. V letošním roce jsme připravili trasu, která povede strašidelnými zákoutími hradu, navíc můžete navštívit i novou tajemnou expozici „Muzeum záhad“ v podzemí hradní pevnosti. Program bude doplňovat dobový jarmark s občerstvením a drobnými předměty, např. čarodějnické a strašidelné paruky a klobouky, upíří zuby, čertovské rohy a mnoho dalšího. Děti potěší strašidelné malování na obličej a promítání pohádek na hradní terase. V rámci Strašidelné noci bude také v sobotu 29. 8. ukončena soutěž „Víte, kde spí v létě čerti a co čtou“, která probíhala během prázdnin. Z důvodu přípravy akce bude Slezskoostravský hrad pro veřejnost otevřen v pátek 28. 8. do 12:00 hod. a v sobotu 29. 8. bude otevřeno jenom nádvoří hradu 9:00-17:00 hod. (v sobotu vstup na nádvoří zdarma).

| Autor: Kamil Schaumann | Vydáno dne 29. 07. 2015 | 2041 přečtení | Počet komentářů: 371 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Jsme členy Fóra cestovního ruchu
Přihlášení
Neznámý čtenář
Bronze Label of the European Cluster Excellence Initiative (ECEI)
Well-being tourism initiative
Vyhledávání

Vyhledat text

Novinky
06.12.2014: Náš KLASTR CESTOVNÍHO RUCHU fandí kvalitě služeb a úsměvům pracovníků v CR
Podrobné informace naleznete ZDE

27.09.2014: Kvalita v cestovním ruchu "má zelenou" :-))
Podrobné informace naleznete ZDE

13.09.2014: Zástupci KLACRu hovoří o cestovním ruchu v médiích
Podrobné informace naleznete ZDE

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.