Nakupování

Do velkého domu


Stavba domu je věc která není hotová za pár týdnů. Montovaná dřevostavba sice může být dokončena v řádu týdnů, ale klasický zděný dům trvá postavit zhruba několik měsíců. Hrubá stavba roste celkem rychle, ne nadarmo se ale říká, že nejhorší je dokončit interiér. Omítky jsou časové náročné, protože musí pořádně vyschnout, než se bude pokračovat dál. Kdo aktuálně staví dům, jistě ví svoje. Dokončit ho není jednoduché, protože je potřeba sehnat spoustu dalších věcí okolo.

moderní linka

Jednou z věcí, která je pro stěhování klíčová, je kuchyně. Bez kuchyně se vám nebude bydlet moc dobře, a proto je nutné si kuchyni včas nechat vyrobit. Většina lidí dnes dává přednost kuchyni na míru, protože i taková kvalitní kuchyně může být cenově dostupná. Kuchyně na míru je vždycky lepší řešení, a to hlavně do malých prostor. Pokud máte na kuchyni a obývací prostor vyhrazenou větší plochu, je to jen dobře. V každém případě je kuchyně na míru ideální řešení, protože si vyberete všechno tak jak se vám líbí.

kuchyně ostrůvek

Do domu se hodí větší kuchyně
Moderní domy mají jedno specifikum, a to jsou menší ložnice a velký obývací prostor spojený s jídelním koutem a kuchyní. Do většího prostoru se skvěle hodí například moderní kuchyně s ostrůvkem, kterou si můžete také nechat vyrobit na míru. Můžete tak mít jakoukoliv kuchyni v jakékoliv barvě. Ostrůvek vám zvětší pracovní plochu a hodí se i do míst, kam se musí nechat udělat menší, třeba rohová linka. Díky ostrůvku budete mít více pracovní plochy i úložného prostoru. Ostrůvek může být i menší, nemusí zabírat polovinu kuchyně.
Společně s vámi navrhneme linku podle vašich představ, a poté vám ji vyrobíme a namontujeme. Celková doba výroby kuchyně je v řádech týdnů v závislosti na dostupnosti jednotlivých materiálů. Vždy děláme vše pro to, abyste měli svou linku doma co nejdříve.