Peníze

Jak mít peněz dost?


Je mi naprosto jasné, že i vy potřebujete mít peníze. A stejně tak je mi jasné i to, že kdybyste je neměli, nevedlo by se vám nijak skvěle, stejně, jako se dobře nedaří těm ostatním, kteří už se také ocitli ve finančních potížích. Ale přesto možná nedostatkem peněz trpíte. Nebo jste jím aspoň někdy trpěli, případně ho zažijete i v budoucnu. A proto je třeba mít aspoň minimální představu o tom, co si počít, kdybyste se dostali do situace, v níž byste potřebovali peníze, ale neměli byste je.

drobná eura

A jak se dá řešit nedostačující finanční zajištění, když se nedají hned vydělat další peníze a scházejí jakékoliv úspory? Určitě vás napadla půjčka. A máte pravdu. Peníze si ve finanční tísni skutečně můžeme mnohdy jedině vypůjčit. To ale jenom tehdy, když máme od koho. A máte právě vy od koho si postrádané finanční prostředky vypůjčit? Možná ano, možná ale zdánlivě také ne. Možná se o vás poskytovatelé půjček pomalu přetahují a perou, spíše s vámi ale nechtějí mít nic společného, a to třeba proto, že si nevyděláváte právě majlant a máte třeba i nežádoucí záznamy v registrech dlužníků, které o vás nevypovídají nic dobrého.

A tak si možná nemáte kam zajít pro peníze, protože s vámi banky nechtějí nic mít. Ale věřte mi, že i přesto vám ještě někdo nějak pomůže. I v takové situaci je pro vás určitě dostupná aspoň americká nebankovní hypotéka. A to proto, že u ní moc nezáleží ani na výši vašich příjmů, ani na tom, zda máte čisté registry dlužníků nebo ne.

eura pětistovka

Proč tyto nedostatky nemusí při žádání o nebankovní hypotéku vadit? Jednoduše proto, že nezáleží, jaké tyto záležitosti jsou. U nebankovní hypotéky totiž musíte ručit nemovitostí, a když je tomu tak, nezáleží na tom, na co určitě máte a čeho jste se případně v minulosti u jiných dluhů dopustili. Buď budete půjčku splácet, nebo se váš dluh zaplatí onou nemovitostí.