Nechcete žít v nedostatku?
Každý člověk potřebuje peníze. Skutečně každý. Protože se pořizuje všechno, co je k životu potřeba, právě za ně, a kdo jich dost nemá, ten aby se životem hodně chudě a nepříjemně protloukal. Každý z nás by měl být tak solventní, aby byl schopný hradit přinejmenším to minimum, které je k životu potřeba. A rozhodně chceme…