Nakupování

Proč jsou ženy na bikini fitness neodolatelné v botách Pleaser


Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se při předvádění na pódiu bikini fitness ženy promenádují v botách na podpatku? Pokusíme se na to najít odpověď za vás. Ženské tělo je krásné samo o sobě, a jeho nádherné, vyvážené tvary plné křivek vynikají zejména tehdy, jestliže je žena či dívka dokáže vhodně posilovat. Problém je ale v tom, že ženy mají jiné složení hormonů i stavbu těla, než muži, proto je pro ně obtížnější nabrat svalovou hmotu tam, kde chtějí. I přesto se ale daří formovat tělo tak, že z něj mají požitek nejen aktérky samotné, ale i publikum, jemuž své umění předvádí.

boty na podpatku

Jestliže se však ženy při bikini fitnes promenádují na pódiu bosé, nikdy nedosáhnou takového úspěchu u publika, jako ty, co obouvají boty na podpatku. Celý vtip spočívá ve zvednuté patě vůči špičce nohy, která dá vyniknout zejména kráse chodidel. Teď se možná zarazíte nad tím, proč zrovna chodidla hrají tak zásadní roli v předvádění ženské muskulatury, když se publikum zaměřuje hlavně na svalstvo stehen, lýtek, hýždí, břicha a paží, a to je právě ta správná otázka, neboť bez chodidel by žena ztrácela svůj půvab. Kdybychom aktérku bikini fitness obuli na pódiu do tenisek, krása celé ženské postavy by vůbec nevyzněla a nebylo by to ono. Chodidla jsou navíc část těla, kterou mnoho mužů rádo sleduje a obdivuje, a považuje je také za jeden z erotických stimulů.

žena v botách Pleaser

K bikini fitness se nejlépe hodí modely Pleaser Fabulicious, jsou to speciální typy obuvi, kde vynikne z ženského chodidla úplně vše (tedy samozřejmě kromě samotné bosé plosky). Muži se tedy mohou kromě překrásného svalnatého těla kochat i krásou nožní klenby, úzké paty vůči deltovitě se rozšiřujícímu nártu, sexy prstíků a výrazného kotníku. Sexy boty Pleaser zkrátka k bikini fitness neodmyslitelně patří, a to nejen k bikini fitness botish.cz, ale i k dalším aktivitám, které směřují k přirozenému erotickému ženskému projevu.